View Pager Control (1.0.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Pager ID
ca: ID del paginador

en: Custom
ca: Personalitzat

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Unless you're experiencing problems with pagers related to this view, you should leave this at 0. If using multiple pagers on one page you may need to set this number to a higher value so as not to conflict within the ?page= array. Large values will add a lot of commas to your URLs, so avoid if possible.
ca: A menys que estigueu experimentant algun problema amb els paginadors relacionats amb aquesta vista, hauríeu de deixar-ho a 0. Si esteu utilitzant múltiples paginadors en una pàgina, potser necessiteu establir aquest número a un valor superior per tal de no entrar en conflicte amb ?page=array. Els valors alts afegiran un munt de comes a les vostres URLs, així que eviteu-ho si és possible.

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: First page link text
ca: Text de l'enllaç de la primera pàgina

en: Last page link text
ca: Text de l'enllaç de la darrera pàgina

en: Pager link labels
ca: Etiquetes dels enllaços del paginador

en: Previous page link text
ca: Text de l'enllaç de pàgina anterior

en: Next page link text
ca: Text de l'enllaç de pàgina següent
