View Pager Control (1.0.0-alpha2) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Pager ID
et: Lehitseja ID

en: Custom
et: Kohandatud

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Unless you're experiencing problems with pagers related to this view, you should leave this at 0. If using multiple pagers on one page you may need to set this number to a higher value so as not to conflict within the ?page= array. Large values will add a lot of commas to your URLs, so avoid if possible.
et: Kui sul just pole selle vaate lehitsejatega probleeme, peaksid selle väärtuseks jätma 0. Kui sa kasutad ühel lehel mitut lehitsejat, peaksid valima suurema numbri, et mitte ?page=array väärtused vastuollu ei satuks. Suured väärtused lisavad URL aadressisse palju komasid, mistõttu võimalusel tuleks neid vältida.

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: First page link text
et: Esimese lehekülje lingi tekst

en: Last page link text
et: Viimase lehekülje lingi tekst

en: Pager link labels
et: Pager-i linkide sildid

en: Previous page link text
et: Eelmise lehe lingi tekst

en: Next page link text
et: Järgmise lehe lingi tekst
