View Pager Control (1.0.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Pager ID
nl: Paginering-ID

en: Custom
nl: Aangepast

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Unless you're experiencing problems with pagers related to this view, you should leave this at 0. If using multiple pagers on one page you may need to set this number to a higher value so as not to conflict within the ?page= array. Large values will add a lot of commas to your URLs, so avoid if possible.
nl: Laat dit op 0 staan, tenzij er problemen zijn met pagineringen gerelateerd aan dit overzicht. Indien er meerdere pagineringen op een pagina worden gebruikt, kan het nodig zijn dit getal te verhogen zodat het niet conflicteert in de ?page= array. Hoge waarden voegen een groot aantal komma's toe in de URL, dus vermijd dit indien mogelijk.

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: First page link text
nl: Linktekst eerste pagina

en: Last page link text
nl: Linktekst laatste pagina

en: Pager link labels
nl: Labels voor pagineringslinks

en: Previous page link text
nl: Linktekst vorige pagina

en: Next page link text
nl: Linktekst volgende pagina
