View Pager Control (1.0.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Pager ID
uk: ID сторінкового навіґатора

en: Custom
uk: Власний

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: Unless you're experiencing problems with pagers related to this view, you should leave this at 0. If using multiple pagers on one page you may need to set this number to a higher value so as not to conflict within the ?page= array. Large values will add a lot of commas to your URLs, so avoid if possible.
uk: Залиште нуль, тільки якщо не виникає проблем з сторінковим навігатором цього виду. Якщо на одній сторінці застосовується кілька сторінкових навігаторів, потрібно надати цьому числу більшого значення, так щоб не було конфліктів в межах масиву ?page= . Великі значення додадуть багато ком до URL-адрес, тому за можливості уникайте цього.

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: First page link text
uk: Текст посилання на першу сторінку

en: Last page link text
uk: Текст посилання на останню сторінку

en: Pager link labels
uk: Мітки посилання сторінкового навіґатора

en: Previous page link text
uk: Текст посилання на попередню сторінку

en: Next page link text
uk: Текст посилання на наступну сторінку
