View Pager Control (1.0.0-alpha4) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Pager ID
lv: Lapotāja ID

en: Custom
lv: Pielāgots

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Unless you're experiencing problems with pagers related to this view, you should leave this at 0. If using multiple pagers on one page you may need to set this number to a higher value so as not to conflict within the ?page= array. Large values will add a lot of commas to your URLs, so avoid if possible.
lv: Ja vien jums nav radušās problēmas ar lapošanu saistībā ar šo skatu, atstājiet to uz 0. Ja vienā lapā izmantojat vairākus lapojumus, iespējams, šim skaitlim būs jāiestata lielāka vērtība, lai neradītu konfliktus masīvā ?page=. Lielas vērtības pievienos jūsu URL daudz komatu, tāpēc, ja iespējams, izvairieties no tā.
