View Pager Control (1.0.0-alpha4) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Custom
fa: سفارشی

en: ‹ Previous
fa: قبلی>

en: Next ›
fa: >بعدی

en: « First
fa: >>اول

en: Last »
fa: آخر>>
