View Pager Control (1.0.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Pager ID
sk: ID stránkovania

en: 1 item | @count items
sk[0]: @count položka
sk[1]: @count položky
sk[2]: @count položiek

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »
