View Pager Control (1.0.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Views
gl: Vistas

en: Pager ID
gl: ID do páxinador

en: 1 item | @count items
gl[0]: 1 elemento
gl[1]: @count elementos

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Unless you're experiencing problems with pagers related to this view, you should leave this at 0. If using multiple pagers on one page you may need to set this number to a higher value so as not to conflict within the ?page= array. Large values will add a lot of commas to your URLs, so avoid if possible.
gl: A menos que esté experimentando problemas cos paxinadores relacionados con esta vista, debería deixar esto en 0. Si usa varios paxinadores nunha páxina, podería necesitar establecer este número cun valor máis alto para non entrar en conflicto coa matriz ?page=. Valores máis altos engadirán una gran cantidade de comas as súas URL, por eso evíteo sempre que poda.

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »
