View Pager Control (1.0.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Views
he: היבטים

en: Pager ID
he: מזהה דפדוף

en: 1 item | @count items
he[0]: פריט אחד
he[1]: @count פריטים

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Pager link labels
he: תוויות קישורי דפדוף
