View Pager Control (1.0.0) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Views
hu: Nézetek

en: Pager ID
hu: Lapozó azonosító

en: 1 item | @count items
hu[0]: 1 tétel
hu[1]: @count tétel

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Unless you're experiencing problems with pagers related to this view, you should leave this at 0. If using multiple pagers on one page you may need to set this number to a higher value so as not to conflict within the ?page= array. Large values will add a lot of commas to your URLs, so avoid if possible.
hu: Hacsak nincsenek problémák a nézethez kapcsolódó lapozókkal, akkor nullán lehet hagyni. Ha több lapozó van használva egy oldalon, akkor ezt a számot magasabbra lehet állítani, hogy ne okozzon problémát a ?page= tömbön belül. A nagy számok viszont sok vesszőt adnak hozzá a webcímhez, így azokat el kell kerülni, ha csak lehet.

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: First page link text
hu: Első oldal hivatkozásának szövege

en: Last page link text
hu: Utolsó oldal hivatkozásának szövege

en: Pager link labels
hu: Lapozóhivatkozások címkéi

en: Previous page link text
hu: Előző oldal hivatkozásának szövege

en: Next page link text
hu: Következő oldal hivatkozásának szövege
