View Pager Control (1.0.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: 1 item | @count items
ta[0]: 1 பொருள்
ta[1]: @count பொருட்கள்

en: ‹ Previous
ta: ‹ முந்திய

en: Next ›
ta: அடுத்த ›

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »
