View Pager Control (1.0.0) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Views
tr: Görünümler

en: Pager ID
tr: Sayfalayıcı ID

en: 1 item | @count items
tr[0]: 1 öğe
tr[1]: @count öğe

en: ‹ Previous
tr: ‹ Önceki

en: Next ›
tr: Sonraki ›

en: Unless you're experiencing problems with pagers related to this view, you should leave this at 0. If using multiple pagers on one page you may need to set this number to a higher value so as not to conflict within the ?page= array. Large values will add a lot of commas to your URLs, so avoid if possible.
tr: Bu görünümle ilişkili sayfalayıcılarla ilgili sorun yaşamadığınız sürece bunu 0 olarak bırakmalısınız. Tek bir sayfada birden fazla sayfalayıcı kullanıyorsanız, ?page= dizisi içinde çakışma olmaması için bu sayıyı daha yüksek bir değere ayarlamanız gerekebilir. Büyük değerler, URL adreslerinize çok sayıda virgül ekler; mümkünse bundan kaçının.

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: First page link text
tr: İlk sayfa bağlantısı metni

en: Last page link text
tr: Son sayfa bağlantısı metni

en: Pager link labels
tr: Sayfa düzenleyici bağlantısı etiketleri

en: Previous page link text
tr: Önceki sayfa bağlantısı metni

en: Next page link text
tr: Sonraki sayfa bağlantısı metni
