View Pager Control (2.0.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: 1 item | @count items
cs[0]: @count položka
cs[1]: @count položky
cs[2]: @count položek

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: First page link text
cs: Text odkazu na první stránku

en: Last page link text
cs: Text odkazu na poslední stránku
