View Pager Control (2.0.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Views
eu: Bistak

en: 1 item | @count items
eu[0]: Elementu bat
eu[1]: @count elementu

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »
