View Pager Control (2.0.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Views
th: ดู

en: 1 item | @count items
th[0]: 1 รายการ
th[1]: @count รายการ

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »
