Viewer (1.0.1-alpha1) - en to ht translation catalogue (11 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Type
ht: Tip

en: Date
ht: Dat

en: Size
ht: Grosè

en: Password
ht: Mo pas

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Default
ht: Pa defo

en: Footer
ht: Pye paj

en: Changed
ht: Chanje
