Viewer (1.0.1-alpha1) - en to kk translation catalogue (42 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: Status
kk: Жағдайы

en: Value
kk: Мән

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Type
kk: Тип

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Download
kk: Жүктеу

en: Date
kk: Датасы

en: Size
kk: Көлем

en: Number
kk: Саны

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Weight
kk: Салмағы

en: Link
kk: Сілтеме

en: Center
kk: Орта

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Import
kk: Импорт

en: Label
kk: Атауы

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: High
kk: Жоғары

en: Low
kk: Төмен

en: Path
kk: Жол

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: Upload
kk: Жүктеу

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: Created
kk: Құрылған

en: Active
kk: Белсенді

en: Host
kk: Хост

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: General
kk: Басты

en: Table
kk: Кесте

en: Color
kk: Түс

en: Filters
kk: Фильтерлері

en: Sources
kk: Ақпарат көздері

en: Subtitle
kk: Ішкі тақырып
