Viewer (1.0.1-alpha2) - en to br translation catalogue (11 entries)

en: Title
br: Titl

en: Previous
br: Diarog

en: Next
br: Da heul

en: Status
br: Statud

en: Username
br: Anv implijer

en: Password
br: Ger-tremen

en: Settings
br: Arventennoù

en: Import
br: Enporzh

en: Continue
br: Kenderc'hel

en: Color
br: Liv

en: Hidden
br: Kuzhet
