Viewer (1.0.1-alpha3) - en to fi translation catalogue (90 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Previous
fi: Edellinen

en: Next
fi: Seuraava

en: Status
fi: Tila

en: Value
fi: Arvo

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Type
fi: Tyyppi

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Download
fi: Lataa

en: File
fi: Tiedosto

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Size
fi: Koko

en: Number
fi: Numero

en: Password
fi: Salasana

en: Weight
fi: Paino

en: Link
fi: Linkki

en: Center
fi: Keskellä

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Import
fi: Tuo

en: Label
fi: Tunnus

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Save
fi: Tallenna

en: Default
fi: Oletus

en: Summary
fi: Yhteenveto

en: Open
fi: Avoin

en: High
fi: Korkein

en: Low
fi: Alin

en: Schedule
fi: Aikataulu

en: Format
fi: Muoto

en: Path
fi: Polku

en: Timestamp
fi: Ajankohta

en: Upload
fi: Siirrä

en: Continue
fi: Jatka

en: Options
fi: Valinnat

en: Created
fi: Luotu

en: Date Format
fi: Aikaformaatti

en: Horizontal
fi: Vaakasuora

en: Active
fi: Voimassa

en: Area
fi: Alue

en: Host
fi: Isäntä

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Contains
fi: Sisältää

en: Is less than
fi: On pienempi kuin

en: Is less than or equal to
fi: On pienempi tai yhtäsuuri kuin

en: Is equal to
fi: On yhtä kuin

en: Is greater than or equal to
fi: On suurempi tai yhtäsuuri kuin

en: Is greater than
fi: On suurempi kuin

en: Is not equal to
fi: Ei ole yhtä kuin

en: N/A
fi: Ei saatavilla

en: Line
fi: Rivi

en: Inactive
fi: Ei aktiivinen

en: Owner
fi: Omistaja

en: Frequency
fi: Tiheys

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Table
fi: Taulukko

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Color
fi: Väri

en: Both
fi: Molemmat

en: Filters
fi: Suodattimet

en: Integer
fi: Kokonaisluku

en: Close
fi: Sulje

en: Notifications
fi: Ilmoitukset

en: Labels
fi: Osoitelaput

en: Port
fi: Portti

en: Regular expression
fi: Säännöllinen lauseke

en: Hidden
fi: Piilotettu

en: Delimiter
fi: Rajoitin

en: Sources
fi: Lähteet

en: Manual
fi: Manuaalinen

en: Source
fi: Lähde

en: Source type
fi: Lähdetyyppi

en: Empty
fi: Tyhjä

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: Timeout
fi: Aikakatkaisu

en: Float
fi: Liukuluku

en: Hide
fi: Piilossa

en: Subtitle
fi: Alaotsikko

en: Values
fi: Arvot

en: Column
fi: Palsta

en: Starts with
fi: Alkaa

en: Is empty (NULL)
fi: On tyhjä (NULL)

en: Ends with
fi: Päättyy merkkeihin

en: Is not empty (NOT NULL)
fi: Ei ole tyhjä (NOT NULL)
