Viewer (1.0.1-alpha3) - en to hy translation catalogue (54 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Value
hy: Արժեք

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: Download
hy: Բեռնել

en: File
hy: Ֆայլ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Size
hy: Չափ

en: Number
hy: Թիվ

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Link
hy: Հղում

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Summary
hy: Ամփոփում

en: Open
hy: Բաց

en: High
hy: Բարձր

en: Low
hy: Ցածր

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Path
hy: Ուղի

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Area
hy: Տարածք

en: Host
hy: Հոսթ

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Contains
hy: Պարունակում է

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Table
hy: Աղյուսակ

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Color
hy: Գույն

en: Integer
hy: Ամբողջ թիվ

en: Port
hy: Պորտ

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Left
hy: Ձախ

en: Float
hy: Լողացող

en: Hide
hy: Թաքցնել
