Viewer (1.0.1-alpha3) - en to mg translation catalogue (11 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Next
mg: Manaraka

en: Status
mg: Toetra

en: Username
mg: Anarana

en: Type
mg: Karazana

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Password
mg: Teny miafina

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Configuration
mg: Fanamboarana

en: Source
mg: Loharano
