Viewer (1.0.1-alpha3) - en to pa translation catalogue (22 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Download
pa: ਡਾਊਨਲੋਡ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Size
pa: ਸਾਈਜ਼

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Preview
pa: ਝਲਕ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: High
pa: ਉੱਚ

en: Low
pa: ਘੱਟ

en: Timestamp
pa: ਟਾਈਮ-ਮੋਹਰ

en: Upload
pa: ਅੱਪਲੋਡ

en: Continue
pa: ਜਾਰੀ ਰੱਖੋ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ

en: Sources
pa: ਸਰੋਤ
