Viewer (1.0.1-alpha3) - en to sr translation catalogue (35 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Next
sr: Следећи

en: Status
sr: Статус

en: Value
sr: Вредност

en: Username
sr: Корисничко име

en: Type
sr: Tип

en: Cancel
sr: Поништи

en: Enable
sr: Укључи

en: Disable
sr: Искључи

en: Date
sr: Датум

en: Size
sr: Величина

en: Number
sr: Број

en: Password
sr: Лозинка

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Import
sr: Увоз

en: Label
sr: Ознака

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Path
sr: Путања

en: Timestamp
sr: Временска ознака

en: Created
sr: Направљено

en: Horizontal
sr: Хоризонтално

en: Footer
sr: Подножје

en: Is less than
sr: Мање од

en: Is less than or equal to
sr: Мање или једнако

en: Is greater than or equal to
sr: Веће или једнако

en: Is greater than
sr: Веће од

en: Color
sr: Боја

en: Hidden
sr: Сакривено

en: Sources
sr: Извори

en: Changed
sr: Промењен

en: Float
sr: С покретним зарезом
