Viewer (1.0.1-alpha5) - en to az translation catalogue (71 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Next
az: İrəli

en: Status
az: Vəziyyət

en: Value
az: Qiymət

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Type
az: Növ

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Download
az: Yüklə

en: File
az: Fayl

en: Date
az: Tarix

en: Size
az: Ölçü

en: Number
az: Rəqəm

en: Password
az: Parol

en: Weight
az: Çəki

en: Center
az: Mərkəz

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Import
az: İmport

en: Preview
az: Önizləmə

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Summary
az: Xülasə

en: Update
az: Yeniləmə

en: Open
az: Aç

en: High
az: Hündür

en: Low
az: Alçaq

en: Path
az: Yol

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: Upload
az: Yükləmə

en: Continue
az: Davam et

en: Options
az: Seçimlər

en: Created
az: Yaradıldı

en: Horizontal
az: Üfiqi

en: Active
az: Aktiv

en: Area
az: Sahə

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Contains
az: Tərkibində

en: Is less than or equal to
az: Az və ya bərabərdir

en: Is equal to
az: Bərabərdir

en: Is greater than or equal to
az: Böyük və ya bərabərdir

en: Is greater than
az: Daha böyükdür

en: Is not equal to
az: Bərabər deyil

en: N/A
az: Yox

en: Owner
az: Sahib

en: General
az: Əsas

en: Table
az: Cədvəl

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Color
az: Rəng

en: Both
az: Hər ikisi

en: Filters
az: Filtrlər

en: Integer
az: Tam

en: Close
az: Bağlı

en: Regular expression
az: Müntəzəm ifadə

en: Hidden
az: Gizli

en: Source
az: Mənbə

en: Empty
az: Boş

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Tabs
az: Tablar

en: Float
az: Kəsr ədəd

en: Hide
az: Gizlət

en: Subtitle
az: Altyazı

en: Values
az: Qiymətlər

en: Column
az: Sütun

en: Starts with
az: ilə başlayır

en: Is empty (NULL)
az: Boşdur (NULL)

en: Ends with
az: ilə bitir
