Viewer (1.0.1-alpha6) - en to jv translation catalogue (57 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Next
jv: Sakterusé

en: Value
jv: Biji

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Type
jv: Tipe

en: Cancel
jv: Batal

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Download
jv: Undhuh

en: File
jv: Berkas

en: Date
jv: Tanggal

en: Size
jv: Ukuran

en: Number
jv: Angka

en: Password
jv: Sandhi

en: Weight
jv: Urutan

en: Link
jv: Tautan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Import
jv: Ngimpor

en: Label
jv: Judul

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Summary
jv: Rangkuman

en: Update
jv: Dianyari

en: Open
jv: Dibuka

en: High
jv: Dhuwur

en: Low
jv: Endhép

en: Upload
jv: Unggah

en: Continue
jv: Lanjutna

en: Options
jv: Opsi

en: Created
jv: Digawé

en: Horizontal
jv: Horisontal

en: Active
jv: Aktif

en: Contains
jv: Ngandhut

en: Is less than
jv: Kurang sākā

en: Is less than or equal to
jv: Kurang sākā utāwā pada karo

en: Is equal to
jv: Pada karo

en: Is greater than or equal to
jv: Luwih sākā utāwā padha karo

en: Is greater than
jv: Luwih sākā

en: Is not equal to
jv: Ora padha karo

en: Line
jv: Baris

en: Owner
jv: Sing duwé

en: General
jv: Umum

en: Table
jv: Tabel

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Color
jv: Kelir

en: Both
jv: Karone

en: Hidden
jv: Umpetan

en: Sources
jv: Sumber

en: Empty
jv: Kosong

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Float
jv: Pecahan

en: Hide
jv: Umpetaké

en: Subtitle
jv: Sub judul
