Viewer (1.0.1-beta1) - en to bg translation catalogue (59 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: Status
bg: Статус

en: Value
bg: Стойност

en: Username
bg: Потребителско име

en: Type
bg: Тип

en: Cancel
bg: Отмени

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Support
bg: Заявки за поддръжка

en: Download
bg: Свали

en: File
bg: Файл

en: Date
bg: Дата

en: Size
bg: Размер

en: Number
bg: Число

en: Password
bg: Парола

en: Weight
bg: Тегло

en: Link
bg: Линк

en: Center
bg: Център

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Import
bg: Импортирай

en: Label
bg: Заглавие

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Summary
bg: Обзор

en: Update
bg: Промени

en: Open
bg: Отвори

en: High
bg: Силна

en: Low
bg: Слаба

en: Format
bg: Формат

en: Path
bg: Път

en: Timestamp
bg: Време

en: Upload
bg: Трансфер

en: Continue
bg: Продължи

en: Options
bg: Параметри

en: Created
bg: Създадено

en: Active
bg: Активен

en: Host
bg: Хост

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: General
bg: Общи

en: Table
bg: Таблица

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Color
bg: Цвят

en: Filters
bg: Филтри

en: Notifications
bg: Известия

en: Labels
bg: Етикети

en: Port
bg: Порт

en: Hidden
bg: Скрит

en: Sources
bg: Източници

en: Source
bg: Източник

en: Source type
bg: Тип на източника

en: Empty
bg: Празно

en: Right
bg: Дясно

en: Hide
bg: Скрий

en: Subtitle
bg: Подзаглавие
