Viewer (1.0.1-beta2) - en to af translation catalogue (45 entries)

en: Title
af: Titel

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: Value
af: Waarde

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Type
af: Tipe

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Support
af: Ondersteuning

en: Download
af: Laai af

en: File
af: Lêer

en: Date
af: Datum

en: Size
af: Grootte

en: Number
af: Getal

en: Password
af: Wagwoord

en: Weight
af: Gewig

en: Link
af: Skakel

en: Center
af: Senter

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Import
af: Voer in

en: Preview
af: Voorskou

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Update
af: Dateer op

en: High
af: Hoog

en: Low
af: Laag

en: Path
af: Pad

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: Upload
af: Oplaai

en: Continue
af: Gaan voort

en: Options
af: Opsies

en: Created
af: Geskep

en: Active
af: Aktief

en: Host
af: Masjien

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Table
af: Tabel

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Color
af: Kleur

en: Sources
af: Bronne

en: Manual
af: Handleiding

en: Source
af: Bron

en: Subtitle
af: Subtitel
