Viewer (1.0.1) - en to gu translation catalogue (48 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Previous
gu: પાછળનું

en: Next
gu: આગળ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Date
gu: તારીખ

en: Size
gu: માપ

en: Number
gu: સંખ્યા

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Link
gu: કડી

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Import
gu: આયાત

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Save
gu: સાચવો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Path
gu: પાથ

en: Timestamp
gu: સમયછાપ

en: Continue
gu: ચાલુ રાખો

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Horizontal
gu: આડું

en: Active
gu: સક્રિય

en: Area
gu: વિસ્તાર

en: Is less than
gu: કરતાં ઓછી હોય

en: Is greater than
gu: કરતાં વધારે હોય

en: Line
gu: લીટી

en: General
gu: સામાન્ય

en: Table
gu: કોષ્ટક

en: Color
gu: રંગ

en: Both
gu: બંને

en: Integer
gu: પૂર્ણાંક

en: Close
gu: બંધ

en: Hidden
gu: છુપાયેલુ

en: Sources
gu: સ્ત્રોતો

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Float
gu: ફ્લોટ

en: Values
gu: મૂલ્યો

en: Starts with
gu: સાથે શરૂ થાય છે
