Viewer (1.0.3) - en to mn translation catalogue (44 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Next
mn: Дараах

en: Status
mn: Төлөв

en: Value
mn: Утга

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Type
mn: Төрөл

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Download
mn: Татах

en: File
mn: Файл

en: Date
mn: Огноо

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Number
mn: Дугаар

en: Password
mn: Нууц үг

en: Weight
mn: Жин

en: Link
mn: Холбоос

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Insert
mn: Оруулах

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: High
mn: Өндөр

en: Low
mn: Нам

en: Format
mn: Бүтэц

en: Path
mn: Зам

en: Upload
mn: Оруулах

en: Continue
mn: Үргэжлүүлэх

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Created
mn: Үүссэн

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Table
mn: Хүснэгт

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Color
mn: Өнгө

en: Empty
mn: Хоосон

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун

en: Hide
mn: Нуух

en: Subtitle
mn: Дэд гарчиг
