Viewer (1.0.5) - en to or translation catalogue (16 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Previous
or: ପୂର୍ବ

en: Next
or: ପର

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Import
or: ଆମଦାନୀ କରନ୍ତୁ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Path
or: ପଥ

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ

en: Color
or: ରଙ୍ଗ

en: Filters
or: ଛାଣକ ଗୁଡିକ

en: Integer
or: ପୂର୍ଣ୍ଣାଙ୍କ
