Viewfield (8.x-3.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: View
oc: Veire

en: Inline
oc: Sus la meteissa linha

en: Edit view
oc: Modificar la vista

en: Hidden
oc: Amagat

en: Above
oc: En dessús

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges
