Viewfield (8.x-3.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: View
ar: عرض

en: Inline
ar: داخل المحتوى

en: Edit view
ar: تحرير الرؤية

en: Arguments
ar: المتغيرات

en: Hidden
ar: مخفي

en: Reference
ar: مرجع

en: Above
ar: أعلاه

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات
