Viewfield (8.x-3.0-alpha2) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Yes
es: Sí

en: - None -
es: - Ninguno -

en: View
es: Ver

en: Inline
es: En línea

en: Edit view
es: Editar vista

en: Arguments
es: Argumentos

en: Hidden
es: Oculto

en: Reference
es: Referencia

en: Above
es: Encima

en: About
es: Acerca de

en: View name.
es: Nombre de vista

en: Uses
es: Usos

en: Field types
es: Tipos de campo

en: @name field is required.
es: El campo @name es obligatorio.

en: Visually Hidden
es: Oculto visualmente
