Viewfield (8.x-3.0-beta1) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: View
km: មើល

en: Inline
km: ក្នុង​តួ

en: Hidden
km: ដែល​លាក់

en: Above
km: ខាង​លើ

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ
