Viewfield (8.x-3.0-beta10) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Above
bn: উপরে

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
