Viewfield (8.x-3.0-beta10) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Advanced options
ml: ഉയര്‍ന്നതലത്തിലുള്ള ഐച്ഛികങ്ങള്‍

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Display
ml: ഡിസ്പ്ലേ

en: Uses
ml: ഉപയോഗങ്ങൾ

en: Reference method
ml: സൂചനാ മാർഗ്ഗം
