Viewfield (8.x-3.0-beta11) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Advanced options
eu: Aukera aurreratuak

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: View
eu: Bista

en: Display
eu: Bistaratu

en: Inline
eu: Lerro berean

en: Edit view
eu: Bista editatu

en: Arguments
eu: Argumentuak

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Above
eu: Gainean

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak

en: Field types
eu: Eremu motak
