Viewfield (8.x-3.0-beta11) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Advanced options
sl: Napredne možnosti

en: View
sl: Prikaži

en: Display
sl: Prikaz

en: Inline
sl: V vrstici

en: Edit view
sl: Uredi pogled

en: Hidden
sl: Skrito

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
