Viewfield (8.x-3.0-beta2) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Advanced options
gl: Opcións avanzadas

en: - None -
gl: - Ningún -

en: View
gl: Ver

en: Display
gl: Visualización

en: Inline
gl: En liña

en: Edit view
gl: Editar vista

en: Arguments
gl: Argumentos

en: Hidden
gl: Oculto

en: Reference
gl: Referencia

en: Above
gl: Enriba

en: Items to display
gl: Elementos a amosar

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos

en: @name field is required.
gl: O campo @name é requirido.
