Viewfield (8.x-3.0-beta2) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Advanced options
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: View
te: చూడు

en: Display
te: చూపు

en: Items to display
te: చూపించాల్సిన అంశాలు

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు
