Viewfield (8.x-3.0-beta3) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Advanced options
gu: ઉચ્ચતર વિકલ્પો

en: View
gu: જુઓ

en: Display
gu: પ્રદર્શન

en: Hidden
gu: છુપાયેલુ

en: Reference
gu: સંદર્ભ

en: Above
gu: ઉપર

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
