Viewfield (8.x-3.0-beta3) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Advanced options
sq: Opsionet e detajuara

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: View
sq: Shfaq

en: Above
sq: Sipër

en: About
sq: Informacione
