Viewfield (8.x-3.0-beta4) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Advanced options
ast: Opciones avanzaes

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Default
ast: Predefiníu

en: View
ast: Vista

en: Display
ast: Pantalla

en: Inline
ast: Incluyíu na llinia

en: Hidden
ast: Anubríu
