Viewfield (8.x-3.0-beta4) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Advanced options
cy: Dewisiadau uwch

en: - None -
cy: - Dim -

en: Default
cy: Diofyn

en: Views
cy: Gwelediadau

en: View
cy: Gweld

en: Placeholder tokens
cy: Symbolau daliwr lle

en: Display
cy: Dangos

en: Arguments
cy: Argiau

en: Hidden
cy: Wedi cuddio

en: Above
cy: Uwchben

en: Items to display
cy: Eitemau i ddangos
