Viewfield (8.x-3.0-beta4) - en to he translation catalogue (25 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Advanced options
he: אפשרויות מתקדמות

en: - None -
he: - ללא -

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Views
he: היבטים

en: View
he: צפיה

en: Placeholder tokens
he: איסימונים מסמני מקום

en: Display
he: תצוגה

en: Inline
he: בשורה (inline)

en: Edit view
he: עריכת היבט

en: Arguments
he: ארגומנטים

en: Hidden
he: מוסתר

en: Token
he: אסימון

en: Reference
he: רפרנס

en: Display label
he: תצוגת תווית

en: Above
he: מעל

en: Allowed values
he: ערכים מותרים

en: Items to display
he: פריטים לתצוגה

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים

en: Only selected views will be available for content authors. Leave empty to allow all.
he: רק ההיבטים שנבחרו יהיו זמינים לכותבי התוכן. השאירו ריק כדי להציג הכל.

en: Always use default value
he: להשתמש תמיד בערך ברירת המחדל

en: @name field is required.
he: השדה @name הוא שדה חובה.
