Viewfield (8.x-3.0-beta4) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Advanced options
jv: Opsi lanjutan

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Default
jv: Gawan

en: Views
jv: View

en: View
jv: Tampilan

en: Display
jv: Tampilan

en: Hidden
jv: Umpetan

en: Above
jv: Ndhuwur

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani
