Viewfield (8.x-3.0-beta4) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Advanced options
lt: Daugiau nuostatų

en: - None -
lt: - Joks -

en: Default
lt: Numatytasis

en: Views
lt: Vaizdai

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Display
lt: Rodymas

en: Inline
lt: Eilutėje

en: Edit view
lt: Redaguoti vaizdą

en: Arguments
lt: Argumentai

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Reference
lt: Nuoroda

en: Display label
lt: Rodyti žymę

en: Above
lt: Virš

en: Allowed values
lt: Leidžiamos reikšmės

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja

en: @name field is required.
lt: @name laukelis yra privalomas.

en: Visually Hidden
lt: Vizualiai paslėpta
