Viewfield (8.x-3.0-beta4) - en to lv translation catalogue (23 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Advanced options
lv: Papildu opcijas

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Views
lv: Skati

en: View
lv: Skatīt

en: Display
lv: Ekrāns

en: Inline
lv: Vienā līmenī

en: Edit view
lv: Labot skatu

en: Arguments
lv: Argumenti

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Token
lv: Marķieris

en: Reference
lv: Atsauce

en: Display label
lv: Attēlojuma etiķete

en: Above
lv: Virs

en: Allowed values
lv: Atļautās vērtības

en: Items to display
lv: Attēlojamie vienumi

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto

en: @name field is required.
lv: Lauks "@name" ir obligāts.

en: Visually Hidden
lv: Vizuāli Slēpts
