Viewfield (8.x-3.0-beta4) - en to pl translation catalogue (27 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Advanced options
pl: Zaawansowane ustawienia

en: - None -
pl: - Brak -

en: Default
pl: Domyślny

en: Views
pl: Widoki

en: View
pl: Widok

en: Placeholder tokens
pl: Wzorce

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Inline
pl: Przed polem

en: Edit view
pl: Edytuj widok

en: Arguments
pl: Argumenty

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Token
pl: Wzorzec

en: Reference
pl: Referencja

en: Display label
pl: Wyświetl etykietę

en: Above
pl: Ponad polem

en: Allowed values
pl: Dopuszczalne wartości

en: Viewfield
pl: Pole widoku

en: Items to display
pl: Elementy do wyświetlenia

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: About
pl: O stronie

en: Uses
pl: Używa

en: Human name
pl: Przyjazna nazwa

en: Field types
pl: Typy pól

en: @name field is required.
pl: Pole @name jest wymagane.

en: Visually Hidden
pl: Niewidoczny
