Viewfield (8.x-3.0-beta4) - en to sv translation catalogue (26 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Advanced options
sv: Fler alternativ

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Default
sv: Förvald

en: Views
sv: Vyer

en: View
sv: Visa

en: Placeholder tokens
sv: Ersättningstecken

en: Display
sv: Visa

en: Inline
sv: Löpande

en: Edit view
sv: Redigera vy

en: Arguments
sv: Argument

en: Hidden
sv: Dold

en: Token
sv: Ersättningstecken

en: Reference
sv: Referens

en: Display label
sv: Etikett för visning

en: Above
sv: Ovanför

en: Allowed values
sv: Tillåtna värden

en: Items to display
sv: Inlägg att visa

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: About
sv: Om

en: Uses
sv: Använder

en: Human name
sv: Människoläsbart namn

en: Field types
sv: Fälttyper

en: @name field is required.
sv: Fält @name är obligatoriskt.

en: Visually Hidden
sv: Visuellt dold
